whatsapp destek hattı

Eticaret Çözümleri

Eticaret Sitesi Kurulumu ile Yönetim Ve Danışmanlığı

E-Ticaret, bir internet sitesi yaparak, bu site üzerinden satış yapacağınız müşterilerin gelip sizi bulmasını beklemek değildir. Vermiş olduğumuz E-Ticaret danışmanlık hizmeti ile projelerinizin devamlılığı için, internet ortamında adınızın duyulması ve kullanmanız gereken pazarlama stratejilerinden, sizin için yapacağımız analizlere kadar, pek çok farklı çalışmaya imza atıyoruz. Bu süreçte yapılan sosyal medya yönetimi, SEO olarak da bilinen arama motoru optimizasyonu, Google reklamlarının doğru hedef kitleye ulaşabilmesi için yönetimi, Analytics, mobil pazarlama ... gibi analizlere konu olarak kriterlerin her birini ayrı ayrı değerlendirmek yerine, bir bütün olarak ele alıyoruz.

Setec Yazılım olarak vermiş olduğumuz E-Ticaret yönetim ve danışmanlık hizmetlerimiz dahilinde, ilk olarak size, sektörünüze uygun uzmanlık alanına sahip bir E-Ticaret danışmanı atıyoruz. Ardından, sizin için atamış olduğumuz danışmanınız tarafından, çalışma stratejileriniz belirli periyotlarda, size özel olarak kurgulanıyor. Yapılan çalışmalar, firmanızın ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda değerlendiriliyor.

Varlık Oluşturma

Müşterilerimizin dijital platformda varlık oluşturabilmelerinin ilk adımı, bir E-Ticaret yazılımı kullanmaya karar vermeleridir. Bu kararın takibi, sistemin hangi yapıda olacağı ve tasarımının ne şekilde olacağının belirlenmesi yönünde gerçekleşir. Bu noktada, hazırlanacak olan E-Ticaret sitesi ziyaretçilerinin kriterlerinin neler olacağı belirlenerek incelenir. Rakiplerin değerlendirmesi de yapıldıktan sonra, sistem ana hatları ile kurulmuş olur. Tüm bu aşamalar sırasında müşterilerimizin yanında, onlar için belirlemiş olduğumuz E-Ticaret danışmanları vardır, ancak onu, ekibimiz içerisinde çalışan SEO, yazılım ve grafik ekibimiz ile dijital pazarlama stratejisi ekibimiz sürekli olarak destekler. Ve böylece müşterilerimizin, girmiş oldukları bu yolda emin adımlarla ilerlemeleri adına onlara el birliği ile destek oluruz.

Pazarlama Kanalları Kullanımı

E-Ticaret sitesinin yapılmasının sonrasında hedef kitleye ulaşmak için çalışmalara başlanır. Bunun için hedef kitleye doğru zamanda, doğru mecralardan ve doğru tasarım ile ulaşabilmenin yolları belirlenir. Bu aşamada, ulaşılması istenen hedef kitleye genellikle nokta atışı yaparız. Çünkü çözüm ortaklarımızın çok geniş bir pazarlama yelpazesi bulunmaktadır. Artık müşterilerimizin bütçelerini bu doğrultuda belirleyebilir ve buna göre yayın periyodu düzenlemesini yapabiliriz. Bu adımları, ekibimizde yer alan sosyal medya yönetimi ve reklam uzmanları, SEO ekibi ve Google reklam uzmanları olmak üzere, fikir alışverişi yaparak, birlikte atarız.

Analiz / Rapor

Tüm adımları doğru bir şekilde atarak hazırlamış olduğumuz sitenin aylık trafiğinden, yapmış olduğu satışlara ve harcamış olduğu reklam giderlerine kadar olan tüm analizlerini yaparız. Ziyaretçiler site içerisinde nasıl davranıyor, anlık olarak hangi işlemleri yapıyor, site hakkında edinmiş oldukları deneyimlere göre düşünceleri neler... şeklindeki tüm araştırmaları gerçekleştiririz. Elde ettiğimiz verilere göre bir rapor oluşturur ve bu raporu baz alarak, sonraki ay ve yılların planlamalarını yaparak düzenlemelerini sağlarız.

Hızlı Teklif Al