whatsapp destek hattı

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medyanın günümüzde o denli önemli bir yeri var ki, internet teknolojilerinin neredeyse tümünün sosyal ağlar üzerinde kurulu olduğunu söyleyerek, yanlış bilgi vermiş olmayız. Sosyal medyanın ayakta kalabilmesinin en önemli nedeni, insanların bu mecralarda sürekli paylaşımlarda bulunmaları ve birbirleri ile etkileşim içerisinde olmalarıdır. Artık sosyal medya sadece insanlar için değil, markalar için de çok önemli bir konumda bulunmaktadır. Bu nedenle dijital pazarlama stratejileri içerisinde sosyal medyanın edinmiş olduğu çok önemli bir yer vardır.

Peki sosyal medya yönetiminde nelere dikkat etmek gerekir? Sadece içerik üretmek ve üretilen bu içerikleri paylaşmak yeterli olur mu? Ne yazık ki günümüz rekabet koşullarında sadece bunlar yeterli değildir. Biz sizler için her şeyin öncesinde markanızın bilinirliğini arttırmak adına çalışırız. Markanızı en doğru şekilde ifade edecek, canlı, interaktif ve çalışılan sosyal medyanın gereğine uygun stratejileri geliştirir ve uygularız.

İşimize ilk olarak, markanızın sahip olduğu sosyal kitleyi belirleyerek başlarız. Sonrasında bunun için bir kurgu geliştiririz. Geliştirmiş olduğumuz kurguda, tüketicilerin beklentilerini, rakiplerinizi, hedeflerinizi ve anlık olarak içerisinde bulunduğunuz konumu göz önünde bulundururuz.

Sosyal medyaya her an farklı bir mecra eklenebilmekte ya da insanlar, var olan mecralara daha fazla kullanım ağırlığı verebilmektedir. Dolayısı ile de sürekli bir gelişim parametresi izler. İşe, sizin sektörünüzün hangi mecrada daha başarılı olacağını değerlendirmekle başlarız. Sonra da belirlemiş olduğumuz mecra için izlenecek olan süreci planlarız. Bir diğer hedefimiz ise takipçilerle sağlıklı iletişim ve etkileşim kurabilmek adınadır.

Sosyal medya yönetimi alanında uzmanlaşmış olan ekibimiz, markanızın dijital ortamdaki varlığını daha iyi hale getirmek, takipçilerle sağlıklı iletişim kurabilmeyi sağlamak ve onlardan gelen dönüşleri arttırmak... için, dönüşüm maliyetlerini, kullanmakta olduğunuz sosyal mecranın dinamiklerini, entegre edilen pazarlama stratejilerinin faydalarını... sürekli olarak takip eder.

Sosyal medya yönetimi adı altında vermiş olduğumuz hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • İçeriklerin geliştirilmesi
  • Fikir atölyesi
  • Grafiklerin tasarlanması
  • Toplulukların yönetimi
  • Kampanyaların yönetimi
  • Sosyal medya reklamlarının etkin yönetim
Hızlı Teklif Al