whatsapp destek hattı

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Setec Yazılım olarak vermiş olduğumuz mobil uygulama hizmetleri, Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda rahatlıkla kullanılabilecek niteliktedir.

Türkiye'de mobil kullanım gerçekleştiren genç kullanıcı sayısı, bilgisayar kullanımı gerçekleştiren kişi sayısına oranlandığında çok daha fazladır. Mobil kullanım sadece internette gezinmekle kalmayıp, E-Ticareti de kapsar niteliktedir. Dolayısı ile interaktif pazarlamada mobil uygulamaların payı azımsanamayacak kadar yüksektir. Bu sayede müşteri iletişimi ve etkileşimi de büyük oranda artmaktadır.

İstatistiki bir değerlendirme yapmak istediğimizde, Türkiye genelinde en az 19 milyon mobil internet kullanıcısı bulunmaktadır. Bu rakam oranlandığında, pastanın büyük bir kısmı gençler tarafından tutulmaktadır. Yaşları 18 - 24 arasında değişen internet kullanıcısı gençlerin yarısından çok daha fazlası mobil internet kullanımı gerçekleştirmektedir. Bunu, 25 - 34 arası yetişkinler takip ediyor. Mobil internet kullanıcılarının %25'lik kısmı, işlemlerini mobil uygulama kullanarak gerçekleştiriyor. En çok kullanılan mobil uygulamalar arasında ise oyun, müzik, eğlence, radyo, anlık mesajlaşma ve sosyal ağ uygulamaları yer alıyor. Bu kullanımların ilerleyen günlerde, kullanılan telefon ve tabletlerin işlevleri arttıkça, çok daha fazla kullanılması bekleniyor.

Mobil uygulama ekibimizde pek çok kişi çalışıyor ve her birinin şimdiye kadar farklı sektörlerde uygulama geliştirmiş olması dolayısı ile farklı tecrübeleri bulunuyor. Dolayısı ile sizin sektörünüze en uygun uygulamanın hazırlanması için fikir alışverişleri yapılıyor ve sizin için en doğru çözümler üretiliyor. Hazırlamış olduğumuz mobil uygulamaların, hangi işletim sisteminde kullanılırsa olsun, kolay kullanılabilir olmasını sağlıyor ve bu sırada ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefliyoruz.

Mobil uygulama hazırlama dinamikleri sürekli olarak, işletim sistemlerinin güncellenmesi ve akıllı cihazların işlevlerinin gelişmesi ile değişiyor ve biz bu değişimleri yakından takip ediyoruz. İçerisinde bulunduğunuz sektörde ve uygulamalar arasında fark yaratmanızı sağlamak adına, mobil teknolojilerin tüm imkanlarını sizin için değerlendiriyoruz. Uygulamalarınızı hazırlarken mutlaka, kolay erişilebilir, güvenli ve hızlı olmasına dikkat ediyoruz.

Hızlı Teklif Al