whatsapp destek hattı

Arama Motoru Optimizasyonu SEO

Yaptığımız Sadece, En İyi Çözümleri Müşterilerimiz İçin Geliştirmek
SEO

SEO olarak da bilinen arama motoru optimizasyonunun doğru olarak yapılabilmesi için Google'nin iyi anlaşılması ve arama sonuçlarında üst sıralarda çıkan sitelerin doğru analiz edilmesi gerekmektedir.

Ekip olarak siteniz üzerinde yapmış olduğumuz bazı çalışmalarla, insanların Google üzerinde yapmış oldukları aramalarda, istediğiniz kelimelerin ilk sayfalarda çıkmasını sağlarız. Böylece doğal aramalarla sitenize organik ziyaretçiler çekmeniz mümkün olur. Bu durum reklamlarla sağlandığında, tıklama başı ödeme yapmanız gerekirken, ziyaretçilerin sitenize Google aramalarından gelmesi halinde ise herhangi bir ödeme yapmadan kesintisiz bir şekilde ziyaretçiye sahip olursunuz.

Genel SEO hizmetimiz sayesinde, site içerisinde bulunan ürün ve hizmetleri arayan ziyaretçilerinizden en iyi geri dönüşü sağlayabilirsiniz. İzlemiş olduğumuz yol, doğal arama ile sitenize gelen ziyaretçilerden en iyi şekilde yararlanma hedefi üzerine kurulmuştur.

SEO'nun sadece backlink sayısının fazlalığı, anahtar kelimelerin yoğun kullanımı ya da yüksek PageRank değerleri olduğunu düşünmemelisiniz. İyi ve kalıcı SEO'nun ilk adımı, başta Google olmak üzere diğer arama motorları ile dost bir web site hazırlamaktır. Sonrasında ise site içerisinde kullanılan içerik ve görsellerin doğru seçilmesi gerekir. Her biri özgün, gerçek, ölçülebilir ve geliştirilebilir nitelikte olmalıdır.

SEO uzmanlarımız, yapmış oldukları çalışmalarla sizi rakiplerinizden ayırır ve onlardan farklı bir konuma yerleştirirler. Bunun için organik aramalardan gelen ziyaretçileri, müşterilerin anlık olarak sergiledikleri alışkanlıklarını ve algoritma güncellemelerini takip ederler.

Vermekte olduğumuz SEO hizmetlerini şu şekilde özetleyebiliriz:

  • Anahtar kelimeleri analiz etmek ve elde edilen sonuçlara göre stratejiler geliştirmek
  • Web sitenin tüm yapı taşlarının optimizasyonunu sağlamak
  • İçerikler için stratejiler oluşturmak ve optimizasyonlarını gerçekleştirmek
  • Site dışı link çalışmalarında strateji belirleyerek uygulamak
  • Analizler yapmak ve elde edilen bilgiler doğrultusunda raporlar oluşturmak
Hızlı Teklif Al